428468704186217
Položky 0

Referencie

čo o nás hovoríte?

“Náušnice od dievčat boli skvelým rozhodnutím ako darček. Potešili oko aj srdce. Je skvelé, že ručná práca sa vracia do povedomia a teší sa veľkej obľube. Len tak ďalej!”

Marika Šikulová

“Ďakujem krásne za nádherný set, určite sa mi bude skvele nosiť, pekná práca, komunikácia so zákazníkom na úrovni, určite si vyberiem aj iné vecičky. 

Katka Reichová

“Šperky od Ľubky a Denisky sú krásne. Jeden pár už vlastním a čoskoro k nim iste ešte niečo pribudne. Sú jedinečné, ľahké ako vánok. Je vidieť, že sú vyrábané srdcom…”

Eva Nižníková

“Krásna, nápaditá a precízna práca. Bude radosť nosiť šperky, ktoré urobia ženu výnimočnou…”

 

Tatiana Valentová

Ďakujem za nádherné šperky.. krásna práca, nádherné darčekové balenie..proste všetko na úrovni..určite to nebola moja posledná objednávka  . Želám veľa úspechov pri ďalšej tvorbe 

Angelika Beňadiková

Pekná práca a zdobí moju drahú polovičku…

Dušan Laco

Ďakujem DaLea Drevené šperky, za nádherné folk náušnice inšpirované Slovenskou ľudovou výšivkou z môjho rodného Prievidzského kraja z r.1850. Nemajú len tvar srdiečok, ale sú skutočne mojou rodnou srdcovou záležitosťou. Krásna precízna práca, oceňujem a odporúčam ♡!

Veronika Durejová

Srdiečko-privesok na kabelku je kvalitne urobený, každému sa páči, určite odporúčam.

Vladimíra Jánošíková

Myslím si, že DaLea prišla s niečím novým aspoň pre mňa… mala som možnosť si prezrieť ich výrobky a musím povedať, že sú krásne a nápadité… určite si od nich ešte objednám.

Alena Ochodnická

Ďakujem dievčatám za krásny, neprehliadnuteľný set. Všade sa stretávam s pozitívnymi ohlasmi. Ďakujem aj za výmenu náramka za originálny kúsok na moje miery. Len odporúčam a prajem veľa spokojných zákazníkov kiss

Silvia Kebísková

“Aj ja spolu s mojimi dvoma segrami vlastníme tieto krásne náušničky. Dievčence sú šikovné a je radosť s nimi spolupracovať. Mojím požiadavkám vyhoveli na 100%. “”

Jana Slezáčková

“Som nadmieru spokojná. Krásne a precízne prepracované šperky. Jednoznačne odporúčam.

Matty urbanič

“Som šťastnou majiteľkou najľahších a s láskou vyrábaných drevených šperkov, konkrétne súprava “folk”. Keď sa nepozriem do zrkadla, ani neviem že mám drevenú nádheru na ušiach. Jednoducho ako letny vánok.”

Andrea Pavlov

“Ďakujem krásne za náušničky! Nadmieru spokojná, ste veľmi šikovné!”

Martina Lukáčová

“Krásna práca,skvelý prístup a veľká ochota. Výhru nám bez problémov doplnili aj o krásneho motýľa. Ďakujeme a držíme palce, nech sa Vám vždy darí!”

Marcela Guldanová

Dnes mi boli doručené nádherné náušničky od vás. Ste veľmi šikovné a veľmi si cením ručnú prácu. Náušničky ma veľmi potešili a ja som ich spokojnou a šťastnou majiteľkou. Ďakujem a želám veľa úspechov vo vašom nádhernom tvorení.

Ladislava Stračárová

Vlatním 1 set a 4 náušničky, ktoré sú úžasne lahunké a kvalitné. Krásny každý kúsok, originálny. Vrelo odporúčam…

Beata Lukáčová

Náušničky od DaLea som vyhrala v súťaži a som za to veľmi vďačná. Dodanie bolo veľmi rýchle a bezproblémové. Samotné náušnice s motívom ruží sú krásne. Veľmi oceňujem túto nádhernú ručnú prácu. Vrelo odporúčam…

Jana Levická

Ďakujem za krásne srdiečko, ktoré už zdobí moju kabelku 

Danuša Padychová

Veľmi pekne ďakujem za expresne rýchlo vyrobený a dodaný darček pre moju skvelú kamarátku.

Gabriela Geschvandtnerová-Buláková

Pin It on Pinterest