428468704186217

Časté otázky

všetko, čo by vás mohlo zaujímať
Z akého dreva vyrábate šperky?
Šperky vyrábame zo smrekového dreva.
Nie sú šperky ťažké?
Smrekové drevo, z ktorého šperky vyrábame je ľahké a preto aj šperky sú veľmi ľahké, príjemne sa nosia. Svedčia o tom aj referencie zákazníčiek.
Čo presne znamená, že šperky sú ručne vyrobené?
Naše šperky sú 100% originál ručná práca, každý jeden kúsok prejde našimi rukami od základov, až po konečný vzhľad šperku, ktorý poctivo ručne opracujeme do detailov.
Aká je konečná úprava šperkov?
Konečnú úpravu šperkov robíme rôznymi technikami, moríme lazúrou alebo prírodnými moridlami, ktoré nechávajú šperkom vyniknúť, kresbu a štruktúru dreva. Šperky sú lakované, v prípade, že vás prekvapí dážď, šperkom to vôbec nevadí…
S akými motívmi viete vyrobiť šperky?
Šperky zdobíme motívmi, vo veľkej miere v dnešnej dobe obľúbenými folklórnymi. Ďalej sú to kvietky, mandalky, vidiecke motívy a vieme vyrobiť šperky s akýmkoľvek motívom.
Ako dlho trvá výroba šperkov na objednávku?
Výroba šperkov na objednávku trvá 1-2 týždne, niekedy sa doba výroby predĺži na 3 týždne. Záleží od náročnosti výroby šperku a od množstva objednávok.
Viete vyrobiť aj iné šperky alebo len tie čo máte v ponuke?
Ak vás zaujmú šperky z našej ponuky, ale nevyhovuje vám veľkosť, motív, farebné prevedenie, vieme vám vyrobiť šperky podľa vašich predstáv. Napíšte nám správu a určite vám vyhovieme.

Máte otázku, na ktorú sme neodpovedali?

Napíšte nám!

1 + 3 =

Pin It on Pinterest