428468704186217

e-knižka na stiahnutie ZDARMA

Stiahnite si ZDARMA

Získajte si svoj vlastný exemplár e-knižky úplne ZDARMA! Táto knižka obsahuje podrobný rozpis všetkých potrebných pomôcok na maľovanie, ktoré budete potrebovať k vytvoreniu svojich umeleckých diel. Stačí kliknúť na tlačidlo nižšie a začať objavovať svet kreativity bezplatne. Stiahnite si ju ešte dnes a buďte pripravení na svoje ďalšie maľovanie.

O KURZE

Čo vás čaká v mojom kurze?

 

  • Jednoduché a pokročilé techniky maľovania mandál.
  • Kreatívne cvičenia na podporu vášho umeleckého výrazu.
  • Inšpirácie a tipy pre vytváranie unikátnych mandál.
  • Komunita nadšencov, ktorí s vami budú cestovať krásnym svetom mandál.

A mnoho iného, pre viac informácií o KURZE maľovania mandál

príležitosť

Čo je obsahom e-knižky

Mandala v Kreatívnej Praxi: Ako ich vytvoriť a význam pomôcok na maľovanie

Zoznam pomôcok

Aké pomôcky použiť a odkiaľ ich nakúpiť, aby ste si vedeli namaľovať nádhernú bodkovanú mandalu? V mojej e-knižke vám prezradím kde nakupujem ja a aké pomôcky používam na maľovanie. Prezradím konkrétne e-shopy a pomôcky na maľovanie. 

 

Čo sa ešte dozviete?

V tejto knihe vás nechám viesť rukou cez proces tvorby mandál.  Nielenže sa dozviete o materiáloch a technike, ktoré vám pomôžu začať, ale prevediem vás aj cez jednotlivé kroky vytvárania mandál. Očakáva vás priestor na objavovanie vlastnej tvorivosti.

Technika maľovania

Zoznámim vás so základnými princípmi tvorby bodkovaných mandál a s pomôckami tak, že si budete schopní namaľovať ľubovoľnú bodkovanú mandalu podľa svojich predstáv. Každý krok je príležitosťou pre vašu vlastnú jedinečnú tvorbu.

Dozviete sa

  • aké pomôcky budeme potrebovať na tvorbu mandaly
  • ako si doma pripraviť čierne plátno
  • ako mandalu správne predkresliť
  • aké farby použiť a ako si ich správne pripraviť
  • ako správne bodkovať, aby výsledok vyzeral úžasne

kroky k maľovaniu mandál

Začíname

Naučte sa maľovať pekné mandaly a objavte svoj vlastný umelecký svet. Teším sa na spoločnú cestu a objavovanie krásy, ktorú maľovanie mandál prináša do našich životov.

01

Stiahnite si e-knižku ZDARMA

Stiahnete si svoju vlastnú e-knižku zdarma! Je to ako predkus sladkosti pred veľkým dobrodružstvom, pretože obsah e-knihy je exkluzívnou ukážkou toho, čo vás čaká na kurze, maľovania mandál. Pripojte sa k nám na tejto vzrušujúcej ceste!

02

Kurz maľovania mandaly

7 hodín video záznamu, ktoré vám umožnia prehĺbiť vaše pochopenie a skúsenosti s maľovaním mandál. Tieto video lekcie vám umožnia učiť sa vo vašom vlastnom tempe a z pohodlia vášho domova.

e-knižka

Želám vám mnoho úžasných a tvorivých zážitkov pri čítaní e-knižky

Máte chuť začať s tvorbou mandál?Zaujíma vás, na čo všetko by ste mali myslieť počas procesu? Aké pomôcky sú ideálne na tvorbu mandál?

17 strán obsahu (PDF dokument)

Všetko čo potrebujete vedieť ku tvorbe mandaly, aké pomôcky budete potrebovať, kde ich zakúpiť v mojej e-knižke

referencie

Čo hovoria moji zákazníci

Verím, že vám tento e-book prinesie hodnotné informácie a inšpiráciu, ktoré vám pomôžu vo vašom osobnom a profesijnom rozvoji. Som rada, že môžem zdieľať túto cestu s vami.

Pre mňa je nekonečná radosť a pocit naplnenia, keď vidím spokojnosť mojich zákazníkov. Je to pre mňa najvyššou odmenou a hnacou silou. Každý ich pozitívny ohlas je pre mňa inšpiráciou a potvrdením, že tvorba mojich kurzov má zmysel.

Katarína Bokomlašková

  • ★★★★★
Ďakujem za úžasný kurz 😊 . Ku kurzu som sa dostala úplnou náhodou. Keď som hľadala, kde by som si mandalu objednala, narazila som na DaLea a ponuku kurzu. Tak som sa rozhodla, že si skúsim mandalu namaľovať sama 😊.
Za mňa môžem kurz len odporúčať 👌
Je výborne prípravený. Pani Ľubka v ňom krok za krokom prevedie záujemcu od zoznamu potrebných pomôcok ( doplnený o jej overené konkrétne značky a predajcov ), cez prípravu podkladu, zakresleniu vodiacich liniek až k samotnému maľovaniu. Ja ako úplný začiatočník to oceňujem. Človek nehľadá s čím a ako pracovať, ako postupovať, …
Páči sa mi, že z videá nevystrihla, ako sa jej lístky pri maľovaní zliali dokopy, ale ukázala, ako sa to dá opraviť.
Ja osobne hodnotím toto video maximálne autenticky, prepracované, doplnené výkladom prečo robiť to a toto takto, ako nanášať farbu, v akej hustote, ako vrstviť farbu, ako ťahať štetcom, ako pracovať s bodkovačom, …
A ako bonus oproti bežným kurzom, môžem sa k tomuto online kurzu vrátiť toľko krát, koľko potrebujem a dokonca navždy 😊.
Zakúpením tohto videa dokáže svoju vlastnú mandalu podľa mňa namaľovať každý, aj úplný začiatočník 👌🎨

Prihlásiť sa na odber

Chcete Vedieť ako prvý o mojich nových kurzoch?

Zaregistrujte sa, nech vám žiadny z mojich kurzov neutečie.

Ste pripravení naučiť sa maľovať mandaly? Stiahnite si e-knižku, v ktorej nájdete 1. kroky k maľovaniu

Ďakujem, že ste si vybrali túto e-knižku a želám vám mnoho úžasných a tvorivých zážitkov pri jej čítaní.

Pin It on Pinterest