428468704186217
Položky 0

Darčeková poukážka pre vašich blízkych a milovaných, jedinečné kúsky od Slovenských dizajnérov šperkov.

Najlepšia kamarátka, priateľka, manželka, matka či dcéra, dámy, ktoré prežili s vami veľa radosti, zážitkov ale aj rôzne úskalia v živote. Poznáte to? Prichádzajú Vianoce a vy si neviete poradiť s darčekom pre vašich najmilších? Odporúčame darčekový poukaz, ktorý poteší každú dámu a dá jej možnosť vybrať si kúsok od Slovenských dizajnérov šperkov, presne podľa jej požiadaviek.

 

Náušnice

Potešte seba alebo svojich milovaných jedinečnými kúskami handmade šperkov. Náušničky s folklórnym motívom, jedinečné svojim dizajnom, ručným opracovaním, pre milovníčky tradícií a folklóru. Drevený materiál spojený s ručnou výrobou vytvára dokonalý dizajn šperku, ktorý podčiarkuje vašu osobnosť.

               Drevené náušnice Srdce biele Divý makDrevené náušnice Nezábudky

Náhrdelníky

Drevený materiál spojený s ručnou výrobou vytvára dokonalý dizajn šperku, ktorý podčiarkuje vašu osobnosť. Šperky často vnímame ako niečo krásne a jedinečné. Sú doplnkami, bez ktorých si mnohí z nás nedokážu sami seba predstaviť. Šperky vyrábame vo vysokej kvalite s precíznosťou, pozornosťou k detailom.

                     Drevený náhrdelník - Srdce vidiek na kožiDrevený náhrdelník - Folk motív červeno-prírodný /mini/

Chcem ich vidieť

 

Prívesok na kabelku ako šperk

Prívesky s folklórnym motívom, jedinečné svojim dizajnom, ručným opracovaním, pre milovníčky tradícií a folklóru. Elegantný doplnok na vašu kabelku. Drevený prívesok môžete nosiť na akejkoľvek kabelke a pri akejkoľvek príležitosti.

 

Drevený prívesok na kabelku – červené folk srdceDrevený prívesok na kabelku červeno-biele kvety

Chcem vidieť všetky

 

Súpravy šperkov

Drevený materiál spojený s ručnou výrobou vytvára dokonalý dizajn šperku, ktorý podčiarkuje vašu osobnosť. Šperky často vnímame ako niečo krásne a jedinečné. Sú doplnkami, bez ktorých si mnohí z nás nedokážu sami seba predstaviť

Drevené šperky náušnice, prívesok - Srdce vidiek           Drevené šperky – náušnice, náhrdelník, Folk motív červeno-biely mini

Chcem vidieť všetky

Pin It on Pinterest