428468704186217

Šperky sú neodmysliteľnou súčasťou outfitu každej ženy. Šperky zvýraznia krásu a sebavedomie ženy.  Zdobíme sa nimi, dopĺňame svoj outfit, zvýrazňujeme črty tváre, dekolt.  Ako aj oblečenie a čokoľvek, čo nosíme a má svoje miesto, rovnako aj šperky si to zaslúžia. Ak chcete, aby vám šperky vydržali čo najdlhšie, starajte sa o ne.

Šperky z dielne DaLea sú iné, ako šperky z kovu a preto aj starostlivosť o ne je trochu odlišná. Šperky sú ošetrené lakom, v niekoľkých vrstvách, v prípade, že vás prekvapí dážď, šperkom to vôbec nevadí. Komponenty na šperkoch sú z chirurgickej ocele

Ako sa správne starať o šperky

Drevené šperky – Tipy ako sa správne starať o šperky

Miesto na odkladanie 

Ako sa správne starať o šperky

 

Drevené šperky nemusíte nijako zvlášť ošetrovať. Šperky by nemali zostávať voľne pohodené, ale najviac by sa im páčilo v krabičke na šperky určenej alebo v šperkovnici. Nemali by sa dotýkať jeden druhého a mali by byť uskladnené na suchom, tmavšom mieste.

Kedy by sme šperky nemali nosiť?

Niekedy nie je vhodné šperky nosiť, ako pri športe, varení alebo práci v záhrade. Najlepšie im bude v šperkovnici alebo krabičke na šperky. Neopatrným zaobchádzaním by sa mohli poškodiť. Každá sme iná, ale spája nás túžba po novom, nepoznanom, túžime byť odlišné a tým vás urobia originálne šperky od DaLea. Pri správnej starostlivosti o ne vám budú robiť radosť niekoľko rokov.

Pin It on Pinterest