428468704186217

Naša krajina má bohaté kultúrne tradície. V súčasnosti folklór ožíva a inšpiruje i slovenských módnych návrhárov a dizajnérov. Táto sezóna hlási návrat tradičných slovenských ľudových ornamentov, a preto sa tieto prvky komponujú nielen do oblečenia, ale i doplnkov.
Často sú to práve doplnky, ktoré sú ako čerešničkou na torte a dodajú celkovému vzhľadu ten správny šmrnc!

 

Čo všetko sa skrýva za slovenským ľudovým umením? Nie sú to iba hotové majstrovské diela v rôznych podobách, ukrývajú v sebe oveľa viac. Poctivá ručná práca, šikovné ruky, láska k národným tradíciám a vlastenectvo. Toto všetko sú atribúty, ktoré keď sa skĺbia v jedno, vytvorí sa niečo jedinečné. Niečo, na čo môžeme byť právom hrdí. To niečo je naše ľudové dedičstvo, ktoré hlása veľký návrat a ukazuje sa v novom, ale tradičnom šate! Ste zvedaví na výsledok?

 

A keďže veríme, že značku DaLea už nie je potrebné predstavovať, tak teda bez zbytočných rečí, inšpirujte sa nasledujúcimi doplnkami i vy!

 

Kvety sa tešia čoraz väčšej obľube a zastávajú čestné miesto vo svete módy, doplnkov nevynímajúc. Zdobia sa nimi náušnice, náhrdelníky, prívesky či náramky. Vedeli ste, že kvet je symbolom lásky a úcty?

 

Symbol srdce znázorňuje lásku, ale vyjadruje tiež odvahu, statočnosť a emócie. Darujte z čistej lásky, alebo potešte samú seba originálnym kúskom z rúk šikovných žienok. Ľahké prírodné drevo – orech zdobené folkovým motívom je nadčasovým kúskom, ktorý dokonale doplní váš look.

Letná lúka je pastvou pre oči a balzam na dušu. Pestrofarebné kvietky rozžiaria vašu pleť a možno ich zladiť k akémukoľvek outfitu! Vystúpte z davu a podčiarknite svoju jedinečnosť s originálnymi ručne vyrobenými šperkmi z dreva!

Ozdobte si zápästie originálnym autorským kúskom z dielne DaLea a okoreňte svoju zbierku o nadčasový doplnok. Folklórny motív je základ úspechu tejto sezóny!

 

Čo poviete na malú ochutnávku drevených šperkov, ktoré zdobia ľudové motívy? Potešte seba alebo svoju blízku osobu, výber máme bohatý! Každý šperk je originálny, jedinečný kúsok z dielne DaLea! Nie je to to pravé orechové? Hľadáte niečo špeciálne a výnimočné? Rady pre vás vytvoríme originálny šperk na mieru.

Pin It on Pinterest