428468704186217

Lapače

Lapače slnka, či lapače svetla odrážajú slnečné lúče zvonka a prinášajú ich dovnútra, čím osvetlia priestor oslnivými ornamentmi a umožnia energii slnka vstúpiť do vášho domova. Niektoré lapače slnka sú vyrobené z farebných kryštálov, či sklíčok, ktoré menia odrážajúce slnko na čarovnú dúhu. V interiéri lapač umiestnite do okna, cez ktoré vám preniká najviac slnečného svetla. Sklenené gorálky majú zámerne zbrúsené hrany, odrážajúce sa svetlo sa tak rozptýli po celej miestnosti.
Lapač snov zachytáva dobré sny a tie zlé odháňa. Lapač snov je krásnou dekoráciou. Slúži však nie len ako bytový doplnok, dekorácia. Lapače snov indiáni vešajú voľne do miestnosti alebo priamo za hlavu spiaceho.
Sieťka a uzlíky sú stredom celého Lapača snov. Zachytávajú všetky noné mory a negácie, ktoré sa podľa indiánskej mitológie do sieťky zapletú a ráno sú spálené slnečnými lúčmi. Najlepšie pôsobí, keď sa zavesí na okno, kde prichádzajú ranné lúče slnka.
Sú nielen zaujímavou dekoráciou, ale v prvom rade významný talizman, ktorý sa v mnohých domácnostiach dostal do popredia vďaka svojím účinkom na človeka.

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Pin It on Pinterest